WP Ważny temat
WP Ważny temat

Po raz kolejny #JedziemyWPolskę, by być #bliżejnatury

W czasach coraz większej presji człowieka na środowisko, Wirtualna Polska zachęci swoich czytelników, by byli bliżej natury. To hasło przewodnie tegorocznej edycji "JedziemyWPolskę". Dziennikarki i dziennikarze ponownie odwiedzą ciekawe miejsca w naszym kraju, zarówno te powszechnie znane, jak i położone poza szlakami turystycznymi.

Ekologiczne i świadome podróżowanie to od kilku lat stały element akcji "JedziemyWPolskę", przygotowywanej przez redakcję Wirtualnej Polski. Tak będzie i w tym roku - nasz motyw przewodni to #bliżejnatury.

Będziemy zachęcać do podróżowania środkami, które wywołują możliwie najmniejszy wpływ na środowisko - samochodami elektrycznymi, pociągami, a nawet komunikacją miejską.

Pokażemy atrakcje, do których można dojechać autobusem z centrum dużego miasta, takie jak Puszcza Kampinoska czy trójmiejskie plaże, jak i położone "na końcu świata" beskidzkie wsie czy położone na odludziu schronisko górskie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Polski Dubaj" kierunkiem na urlop. Niezwykłe miejsce w Polsce

Do końca sierpnia nasze dziennikarki i dziennikarze przygotują kilkadziesiąt tekstów. Do tego zdjęcia, materiały wideo i treści na media społecznościowe. Nowe materiały będą pojawiać się kilka razy w tygodniu na stronie głównej Wirtualnej Polski. Wszystkie będą też dostępne na stronie jedziemywpolske.wp.pl. Tam też można znaleźć materiały z poprzednich letnich edycji "JedziemyWPolskę", a także z pierwszej zimowej edycji, którą realizowaliśmy na początku tego roku.

Partnerem tegorocznej edycji "JedziemyWPolskę" jest JEEP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl